John Green Sözleri ve Alıntıları - AlıntıSöz

John Green Hakkında

John Green is the New York Times çok satan yazarı Alaska arıyorsunuz, Bir Bereket Katherine's, Kağıt Kasaba ve Fay Bizim Yıldız. O da coauthor, David Levithan, Olacak Grayson, Grayson Olacak. O was 2006 alıcı Michael L. Printz Ödülü, 2009 yılında Edgar Ödülü için finalist oldu, iki Los Angeles Times Kitap Ödülü. Green kitap yayınlanmış bir düzineden fazla dilde.

2007 yılında, Yeşil ve kardeşi Hank durdurdu iletişim ve metinsel öncelikle aracılığıyla konuşmaya başladı videoblogs posted için YouTube. Videoları kökenli insanlardan oluşan bir topluluk olarak adlandırılan nerdfighters entelektüellik için mücadele eden ve azaltmak için dünya çapında genel düzeyi emmek. (Azalan emmek birçok şekle bürünür: Nerdfighters artırdı mücadele için yüz binlerce dolar gelişmekte olan ülkelerde yoksulluğun; onlar da binlerce ağaç dikildi Mayıs 2010'da dünya çapında kutlamak için Hank'in 30th birthday.) Ancak bunlar uzun zamandan beri devam metinsel iletişim, John ve Hank iki yüklemek devam videolar bir hafta kendi YouTube kanalı, vlogbrothers. Onların izlenen videolar 200 milyondan fazla kez, kanal ve onların biridir tarihinin en popüler çevrimiçi video. O da aktif bir Twitter kullanıcı 1,2 milyondan fazla olan takipçileri.

Green kitap eleştirileri ortaya çıktı The New York Times Book Review ve Booklist, harika bir kitap eleştiri dergisi yayıncılık yapmıştır yardımcısı ve yazarken üretim editörü Alaska arıyorsunuz. Yeşil büyüdü Orlando, Florida katılmadan önce Indian Springs Okul ve sonra Kenyon College.